Home

Megszünteti sztrájk Jellemez ftc vidi magyar kupa le születés tegnap

Magyar Kupa: Vidékre utazik a Fradi, rangadót játszik a Vidi | 24.hu

Harmadosztályú ellenfelet kapott a Fradi a Magyar Kupában, a Puskás  Akadémia a Vidi vendége lesz | Rangadó
Harmadosztályú ellenfelet kapott a Fradi a Magyar Kupában, a Puskás Akadémia a Vidi vendége lesz | Rangadó

Ferencváros-Videoton FC 0-1 | M4 Sport

Vasas FC - Ferencvárosi TC | 0-2 (0-1) | Magyar Kupa | 5. forduló | MLSZTV  - YouTube
Vasas FC - Ferencvárosi TC | 0-2 (0-1) | Magyar Kupa | 5. forduló | MLSZTV - YouTube

MOL Fehérvár FC - GYŐZELEM! 👏👏👏 Ott vagyunk a MOL Magyar Kupa  negyeddöntőjében! 🏆❤️💙 🆚 Ferencvárosi Torna Club Szép volt, fiúk! Hajrá,  Vidi! 🔴🔵 #ftcvidi #molmagyarkupa #mk #vidi #molfehervarfc #nb1 #mlsz #ftc  #szekesfehervar #veledazuton ...
MOL Fehérvár FC - GYŐZELEM! 👏👏👏 Ott vagyunk a MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében! 🏆❤️💙 🆚 Ferencvárosi Torna Club Szép volt, fiúk! Hajrá, Vidi! 🔴🔵 #ftcvidi #molmagyarkupa #mk #vidi #molfehervarfc #nb1 #mlsz #ftc #szekesfehervar #veledazuton ...

Hamisítatlan kupahangulat, Boli-parádé, Fradi-győzelem a Magyar Kupa-döntőben  - Ferencváros-Paksi FC 3-0 (1-0) - PestiSrácok
Hamisítatlan kupahangulat, Boli-parádé, Fradi-győzelem a Magyar Kupa-döntőben - Ferencváros-Paksi FC 3-0 (1-0) - PestiSrácok

MLSZ központ - Magyar Kupa: kiesett az FTC, a Videoton FC és a Haladás is

Gólzápor a zivatarban - kupagyőztes a Ferencváros! - NSO

A monacói EL-meccs Fradi-hőse sarokkal szerzett gyönyörű gólt a Magyar  Kupában
A monacói EL-meccs Fradi-hőse sarokkal szerzett gyönyörű gólt a Magyar Kupában

Előnyben: a Mol Vidi FC idegenben verte a Ferencvárost! - NSO

Magyar Kupa: Már a nyolcaddöntőben összejöhet a Fradi-Vidi rangadó - megvan  a sorsolás - Csakfoci.hu
Magyar Kupa: Már a nyolcaddöntőben összejöhet a Fradi-Vidi rangadó - megvan a sorsolás - Csakfoci.hu

Még szép, hogy kupadöntős a Fradi, de van itt más is

Index - Futball - Futball - A Fradi a bajnokság után a Magyar Kupát is  megnyerte
Index - Futball - Futball - A Fradi a bajnokság után a Magyar Kupát is megnyerte

Az 5. és 6. bajnoki cím; a 23. kupagyőzelem évfordulója - Fradi.hu

MLSZ központ - Magyar Kupa: ötödik döntője előtt a Videoton FC

Magyar Kupa: Ferencváros–Mol Fehérvár - NSO

Ez lehet a példa a Vidi elleni visszavágó előtt - Visszavágó a Ferencváros  és a MOL Vidi között a Magyar Kupában
Ez lehet a példa a Vidi elleni visszavágó előtt - Visszavágó a Ferencváros és a MOL Vidi között a Magyar Kupában

Magyar Kupa-döntő: Ferencváros–Paks 3–0 | összefoglaló - YouTube